شرکت راهبران هدف آرمان با رویکرد مشاور مهندسی و مدیریت "پروژه های نظارتی و سرمایه گذاری" و "دارایی های تملکی"  در سال 1390  تأسیس گردید. از ابتدای تأسیس تاکنون ، این شرکت فعاليت های خود را به شرح موضوعات ذیل درخارج و داخل کشور پیگیری نموده است

 

موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه عبارتست از:

تأسیس، احداث، مدیریت، نظارت فنی بر اجرای پروژه ها، طرح ها، کارخانجات، ارزیابی فنی، بازرسی فنی، پایشعملکرد، مشارکت، نگهداری و بهره برداری از آن ها و هم چنین ارائه خدمات بازرگانی و مهندسی، سرمایه گذاری درسهام سایر شرکت ها .

انجام مطالعات فنی، کاربردی و بنیادی، تهیه گزارش های فرصت سنجی و امکان سنجی، برنامه‌ریزی و مطالعات فنی و اجرایی و در هر حال ارائه طرح، خدمات پژوهش، پیشنهاد،گزارش و مشاوره در تمام زمینه‌های اقتصادی، مدیریت  استراتژیک مدیریت طرح، مدیریت عمومی، پیمانکاری، بازاریابی مجاز غیرهرمی و غیرشبکه ای،  فروش و تجارت مجاز غیرهرمی و غیرشبکه‌ای

 و غیرالکترونیکی ،   مدیریت بهینه سازی روش ها،   تعریف تشکیلات سازمانی،   ایجاد کنسرسیوم ،  مدیریت تولید وتأمین نیروی انسانی موردنیاز شرکت، مدیریت ایمنی  و مهندسی محیط زیست، تأمین مواد اولیه،  ارتباطات بین‌المللی

ارائه مشاوره، مدیریت و یا پذیرش نمایندگی از مشتریان جهت برنامه‌ریزی و یا انجام مذاکرات بین‌المللی برای عقدقراردادهای همکاری، پیمانکاری و بازرگانی انواع کالا، خدمات وتکنولوژی و سایر ارتباطات بین‌المللی

نصب و راه‌اندازی کلیه خطوط تولید صنعتی، کشاورزی، صنایع تبدیلی به صورت مستقیم  و  یا غیرمستقیم در داخل و خارج از کشور 

اقدام به تولید واردات وصادرات، خریدوفروش هرنوع کالای مجاز، مواد اولیه، تجهیزات وتأسیسات

 از طرفی این شرکت پس از چندین سال حضورمؤثر در حوزه نظارت بر پروژه ها  و انجام سرمایه گذاری داخلی و خارجی همواره

 با انجام فعالیت های مناسب در عرصه های  زیر سعی دارد تا اهداف تدوین شده خود را تحقق بخشد

نظارت عالیه بر پروژه های داخلی و خارجی

مدیریت بر اموال قابل واگذاری

  •    نظارت عالیه بر پروژه های داخلی و خارجی

با توجه به این موضوع که یکی از رسالت های اصلی بانک توسعه صادرات ایران، اعطای تسهیلات مالی در قبال صادرات کالا و خدمات از طریق شرکت های ایرانی به کشورهای مختلف است، لذا نظارت بر روند اجرای تعهدات از جانب شرکت های ایرانی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
به همین منظور، شرکت راهبران هدف آرمان به عنوان امین بانک مسوولیت نظارت بر کلیه پروژه های مذکور را عهده دار شده که در راستای تدوین ساز و کارهای مناسب جهت این موضوع، جلسات متعددی نیز تاکنون با حوزه های مرتبط در بانک توسعه صادرات ایران برگزار گردیده است. 

در ادامه، پروژه هایی که شرکت راهبران هدف آرمان در آن  فعالیت دارد، تشریح می گردد:

-    نظارت بر اجرای پروژه احداث واحد توليد پلی اتيلن سبک پتروشيمی کردستان
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با احداث واحد توليد پلی اتيلن سبک پتروشيمی کردستان مي باشد. کارفرمای پروژه، شرکت پتروشیمی کردستان و پیمانکار آن، شرکت مهندسی و ساخت نارگان است و این پروژه درحال اجراء می باشد. 

-    نظارت بر پروژه احداث هتل فرودگاه بين المللی امام خميني (ره)
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با ساخت هتل فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) می باشد. شرکت توسعه گردشگری آريا زیگورات به عنوان کارفرما و شرکت طرح و آفرینش به عنوان پیمانکار تعیین شد و این پروژه در سال 1394 به بهره برداری رسیده است.

-    نظارت بر پروژه ساخت تصفیه خانه های آب سودان
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با ساخت تصفیه خانه های آب در کشور سودان مي باشد. کارفرماي اين پروژه وزارت اقتصاد ملی سودان و شركت عمراب پيمانكار پروژه است و این پروژه درحال اجراء می باشد.

-    نظارت بر پروژه احداث پایانه نفتی بندرعباس
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با احداث پایانه نفتی در شهر بندرعباس مي باشد. کارفرماي اين پروژه شرکت توسعه انرژی کرانه است و این پروژه درحال اجراء می باشد. 

-    نظارت بر پروژه احداث فاز 2 فولادسازی
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با احداث فاز 2 فولادسازی در شهر بندرعباس مي باشد. کارفرمای پروژه، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش و پیمانکار آن، شرکت ایتری تک و مهندسی معادن و فلزات ایدوم است و این پروژه درحال اجراء می باشد. 

-    نظارت بر پروژه احداث آب شیرین کن بندر عباس
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با احداث آب شیرین کن در شهر بندرعباس مي باشد. کارفرماي اين پروژه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش است و این پروژه درحال اجراء می-باشد. 

-    نظارت بر پروژه نصب و تعمیرات تجهیزات متانول باکو
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با نصب و تعمیرات تجهیزات متانول در کشور باکو می باشد. کارفرماي اين پروژه شرکت متانول باکو آذربایجان و پیمانکار آن شرکت مهندسی و ساختمانی محورسازان است که این پروژه درسال 1390به بهره برداری رسید.

-    نظارت بر پروژه احداث کارخانه قند مایع
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با احداث کارخانه قند مایع در شهر هشتگرد استان البرز مي باشد. کارفرماي اين پروژه گروه صنعتی و پژوهشی فرهیختگان زرنام است و این پروژه درحال اجراء می باشد.

-    نظارت بر پروژه تجهیز بیمارستان های محب
این پروژه موضوع تسهیلات مصوبه بانک توسعه صادرات ایران در رابطه با نظارت بر خرید تجهیزات بیمارستانی به  منظور تجهیز و راه اندازی موسسه خدمات بهداشتی درمانی محب شامل دو بیمارستان جامع زنان و فاطمه زهرا است که کلیه تجهیزات بیمارستانی مقرر، خریداری شده است.

-    نظارت بر طرح توسعه شرکت فولاد البرز ایرانیان 
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با طرح توسعه شرکت فولاد البرز ایرانیان جهت تولید میلگرد و سایر مقاطع مي باشد. کارفرماي اين پروژه شرکت فولاد البرز ایرانیان است و پروژه درسال 1394 به بهره برداری رسید.

-    نظارت بر طرح تولید آهن اسفنجی
اين پروژه موضوع تسهيلات مصوبه بانک توسعه صادرات ايران در رابطه با طرح شرکت مجتمع فولاد اردکان جهت تولید آهن اسفنجی مي باشد. کارفرماي اين پروژه شرکت مجتمع فولاد اردکان است و این پروژه در حال اجراء می باشد.

  •    مدیریت بر اموال قابل واگذاری

بانک ها اجازه دارند اموال تملکی را پس از اعتبارسنجی و رعایت سایر شرایط و ضوابط اجرایی درقالب یکی از عقود اجاره به شرط تملیک، فروش اقساطی و غیره به متقاضیان واگذار نمایند. بر این اساس املاک تملکی واگذارشده از طرف بانک توسعه صادرات ایران به این شرکت به شرح ذیل می باشد:


-    کارخانه بشکه سازی
کارخانه بشکه سازی به مساحت 10000 مترمربع جهت تولید بشکه های فلزی مورد استفاده در صنایع مختلف از جمله صنایع نفت، پتروشیمی، صنایع غذایی و .... در شهرستان زرقان استان فارس قرار دارد.

-    کارخانه الیاف پلی استر 
کارخانه الیاف پلی استر  در زمینی به مساحت 12740مترمربع در شهرک صنعتی امیر‌کبیر در شهر کاشان جهت تولید الیاف پلی‌استر و الیاف پلی‌پروپیلن می‌باشد. محصولات این کارخانه در دو نوع هالو (الیاف میان تهی) و سالید (الیاف تو پر) به بازار عرضه می‌شوند که در ساخت پتو، لحاف، تشک، بالش و منسوجات غیر بافته شده استفاده می‌گردند.

-    کارخانه چاپ و جعبه سازی
کارخانه
چاپ و جعبه سازیبه مساحت 20150 مترمربع در شهرک صنعتی البرز واقع در شهر قزوین جهت تولید کارتن های بسته بندی می باشد. محصولات این کارخانه در شش گروه بسته‌بندی؛ خوراکی، بهداشتی، آرایشی، دارویی، صنعتی و کشاورزی به بازار عرضه می‌شوند. البته لازم به ذکر است که این کارخانه طی مزایده شماره 95/01 به فروش رسیده است.

  •    برگزاری مزایده فروش عمومی
-    مزایده 95/01
-    مزایده 95/02
-    مزایده 96/01

-    مزایده 96/02

ارتباط ما با